Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Minecraft Faction Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft Faction Sunucuları kategorisinde minecraft faction serverler, en iyi faction sunucular, faction klanlı pvp serveri.
  • Minecraft Faction Sunucular minecraft survivalı bir adım öne çıkararak daha farklı hale getirir. Bu halinde oyuna klan, lapis, edit, hammadde, arena gibi çeşitli yerler gelir. Klan kurarak oyunda en büyük olmaya çalışabilirsin. Lapis, edit, hammadde gibi yerlerde kasılarak en iyi eşyalara ulaşmaya çalışabilirsin. Arena da elde ettiğin eşyalar ile başkalarına korku salabilirsin. En iyi Faction Sunucular en iyi faction serverlere örnek olarak Minesyum, Craftrise, Enderoyuncu, Sonhukumdar örnek verilebilir.
Üst